Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Семінар-практикум “Особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності”
Семінар-практикум “Особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності”
Вт, 29 Листопада 2016, 12:27

Сьогодні українські товаровиробники виявляють неабиякий інтерес до розширення ринків збуту своєї продукції. Разом з тим, українському бізнесу бракує належних знань і розуміння необхідних кроків для успішного виведення товарів власного виробництва на ринок ЄС, на ринки третіх країн.

У зв’язку з цим Вінницька торгово-промислова палата проводить 15 грудня 2016 року семінар-практикум “Особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності”.

Учасники семінару отримають практичну інформацію про укладення грамотних ЗЕД-контрактів, визначення умов поставки товарів згідно правил Інкотермс 2010, форс-мажорні обставини як підставу для звільнення від відповідальності за невиконання умов договору та ін. (детальна інформація у програмі заходу).

Лекторами семінару виступатимуть досвідчені фахівці Вінницької торгово-промислової палати:

Фролова Наталія Станіславівна — начальник відділу правового забезпечення, уповноважена особа із засвідчення форс-мажорних обставин, сертифікований консультант з експорту до ЄС.

Шевченко Ігор Анатолійович — начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків та перекладів, патентний повірений України.

Малюта Тетяна Яківна — в. о. начальника відділу декларування.

Перекоринська Ніна Йосипівна — в.о. начальника відділу експертизи та сертифікації товарів.

Сухоруков Андрій Іванович — провідний експерт відділу експертизи та сертифікації товарів Вінницької ТПП., відповідальна особа за здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю.

Вартість участі у семінарі-практикумі становить 300 (триста) грн в т.ч. ПДВ за одну особу. До вартості включена участь у семінарі-практикумі, кава-брейк, роздаткові матеріали, консультації.

По закінченню семінару-практикуму всім учасникам видається сертифікат.

Реєстрація на участь у семінарі-практикумі обов’язкова. Після реєстрації на Вашу електронну адресу буде надісланий рахунок для оплати.

Контактна особа – Фролова Наталія Станіславівна, тел. +38 096 595 99 75.

Програма заходу

Реєстраційна форма

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: