Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на українсько-сербський бізнес-форум
Запрошуємо на українсько-сербський бізнес-форум
Вт, 20 Вересня 2016, 12:51

Торгово-промислова палата України інформує, що в період 6 – 7 жовтня 2016 року в рамках візиту в Україну делегації представників ділових кіл Республіки Сербія у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала, 4-й поверх) спільно з Українською Спілкою Підприємців і промисловців (УСПП) за сприяння Посольства України в Республіці Сербія буде проведено українсько-сербський бізнес-форум за участю українських і сербських підприємців та бізнесменів. Сербську делегацію очолює президент Торгово-промислової палати Сербії Марко Чадеж.

Програмою заходу передбачається проведення пленарної частини та індивідуальних переговорів між представниками ділових кіл України та Сербії.

У складі сербської делегації представники компаній, заінтересовані встановити зв’язки з українськими представниками галузей: сільське господарство, харчова промисловість, АПК (обладнання для АПК), сантехніка (обладнання для ванних кімнат), електроенергетика, автоперевезення вантажів, ІТ – компаніі, металургія, комунальна техніка, послуги з ремонту моторів та іншого обладнання, телекомунікації, виробництво взуття тощо.

Бізнес-форум відбудеться 6 жовтня 2016 року в ТПП України.

Початок заходу – о 14. 00 год., реєстрація – з 13.30 год.

Робоча мова форуму – російська, англійська.

Участь безкоштовна.

Заявки та додаткова інформація за телефонами: (044) 279 44 56; (044) 279 64 06; факс: (044) 279 44 56 та e-mail: bea-ier©ucci.org.ua

(Департамент міжнародного співробітництва ТПП України).

Анкета учасника

Список сербської делегації (можливі зміни у складі делегації)

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: