Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на 22-у міжнародну виставку пакувальної промисловості "Avrazia Ambalaj 2016"
Запрошуємо на 22-у міжнародну виставку пакувальної промисловості “Avrazia Ambalaj 2016”
Вт, 27 Вересня 2016, 10:33

Вінницька торгово-промислова палата повідомляє, що у період з 2 по 5 листопада 2016 року Спілка експортерів мінеральної та металевої продукції м. Стамбул (IMMIB) за підтримки Міністерства економіки Турецької республіки проводитиме у м. Стамбул 22-у міжнародну виставку пакувальної промисловості “Avrazia Ambalaj 2016” (packagingfair.com). Торгівельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 31 жовтня по 3 листопада 2016 року. Останній термін подачі заявки на реєстрацію у торгівельній місії – 20 жовтня 2016 року.

Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої анкети), брифінги, відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

 

Програма проведення Торгівельної Місії розрахована на 4 дня, а саме:

1- й день. Прибуття до Туреччини, поселення у готелі.

2- й день. Проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями.

3- й день. Відвідування виставки/виробничих підприємств.

4- й день. Повернення до України.

Витрати на проживання у готелі зі сніданком та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на переліт Україна-Туреччина-Україна оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету та надіслати її до вказаної дати на адресу Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

 

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

– Необхідна присутність представників підприємств із знанням іноземної мови (англійської, німецької чи французької) вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі товарів.

Уникнення відмов щодо участі у програмі торговельної місії після подання анкети до Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі.

 

Анкета для участі у Торговельній місії

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: