Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Пропонуємо представникам українського бізнесу прийняти участь у діловому візиті в Гану
Пропонуємо представникам українського бізнесу прийняти участь у діловому візиті в Гану
Пн, 25 Липня 2016, 11:59

ТПП України спільно з представником ТПП України в Республіці Гана, а також компаніями Densu Africa Resources і Форбс енд Манхеттен Україна організовує діловий візит представників українського бізнесу в Гану з метою налагодження торгово-економічних зв’язків для збільшення обсягів експорту української продукції у Західноафриканський регіон (зокрема блок EKOWAS).

Вінницька торгово-промислова палата представляє товарні категорії, перспективні для експорту в Гану, складають наступні: машинобудування, електричне обладнання, транспортні засоби (крім потягів, метал та вироби з нього, фармацевтика, кераміка, маргарин, вимірювальне обладнання, цукор, папір, цемент, гігієнічні рушники, тамнони, серветки, м’ясні субпродукти, алкогольні та безалкогольні напої, добрива, миючі засоби, солодові екстракти та інше.

Дата поїздки запланована на 9-11 серпня 2016 року і приурочена до проведення Виставки з відновлювальної енергетики в Гані, м. Аккра.

Орієнтовні витрати на поїздку складають приблизно 2880 USD на 1 особу, включаючи оформлення візи, переліт, розміщення у готелі Moevenpick Ambassador 4* (3 дні, 2 ночі), оренду автомобіля з водієм.

План ділових зустрічей і заходів в рамках візиту включатиме візити до адміністрації Gahna Free Zone, керівництва Gahna Chamber of Commerse and Industry, адміністрації Food and Drugs (щодо сертифікації продукції АПК, харчових продуктів, продукції фармацевтичної та хімічної промисловості), а також провідних компаній у сфері митно-брокерських послуг та експедирування вантажів. Цей перелік не є вичерпним та може змінюватись в залежності від потреб учасників.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: