Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Запрошуємо на навчання: Європейські стандарти для бізнесу
Запрошуємо на навчання: Європейські стандарти для бізнесу
Пн, 22 Серпня 2016, 12:34

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що у Вінниці з 5 по 8 вересня 2016 року у приміщенні Експоцентру Вінницької ТПП за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 68, (конференцзал, 2-й поверх) відбудеться навчання «Міжнародні інвестиції. Як вийти на ринок ЄС?» для підприємств Вінниччини в рамках міжнародного проекту «Європейська Система Розвитку CERTUA».

Проект реалізує польське Товариство «Інтеграція Європа-Схід» у партнерстві з Вінницькою торгово-промисловою палатою за співфінансування із фондів польського Сенату в рамках реалізації завдань в галузі опіки над Полонією та Поляками за кордоном у 2016 році.

Метою проекту є надання практичної та методичної допомоги кільком десяткам підприємств Вінницького регіону щодо впровадження систем менеджменту якості та безпечності харчових продуктів згідно з вимогами стандартів ISO серії 9000 та ISO 22000, що базується на принципах НАССР, юридичного та фінансового консалтингу.

Польські експерти під час 32-х годинного курсу розкриють такі теми:

  • Принципи та форми ведення економічної діяльності в Польщі.
  • Правові аспекти інвестицій українських підприємств в Польщі та ЄС.
  • Практичні аспекти митного законодавства ЄС.
  • Отримання грантів ЄС на внутрішні та міжнародні проекти малого та середнього бізнесу.
  • Індивідуальні юридичні консультації польських експертів.

Нагадаємо, що протягом травня-серпня 2016 року вже відбулося більше 60 індивідуальних навчань з розробки систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів на підприємствах Вінниччини – учасниках проекту.

Додатково представники підприємств, що беруть участь у проекті, зможуть отримати онлайн-консультації щодо умов інвестицій у Польщі, а також у листопаді 2016р. взяти участь у міжнародному Полонійному Форумі Бізнесу в одному з найбільших виставкових центрів у Східній і Центральній Європі – Targi Kielce.

Заявки на участь в навчаннях 5-8 вересня 2016 року слід подавати у методичний центр з розвитку систем менеджменту Вінницької торгово-промислової палати. Навчання для підприємств буде проводитись безкоштовно.

Додаткова інформація за тел.: (0432) 52-59-57, (098) 417-05-39.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: