Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Раді представити нового члена нашого колективу
Раді представити нового члена нашого колективу
Ср, 20 Липня 2016, 10:58

Вінницька торгово-промислова палата рада представити, американця, волонтера Корпусу Миру США в Україні Кена Міямото (Ken Miyamoto).

Починаючи з 1 червня 2016 року Кен два роки працюватиме у Вінниці для розвитку нашої організації, як бізнес-ассоціації, робота якої спрямована на пітримку і розвиток бізес-середовища регіону та задля загального блага нашої громади.

​ ​

Кен Міямото (Біографія)

Кен Міямото приїхав волонтером Корпусу Миру США, щоб співпрацювати із Торгово-Промисловою Палатою міста Вінниця протягом двох років. Кен живе в місті Гонолулу, штат Гаваї, США.

П-н Міямото являється кваліфікованим корпоративним юристом із досвідом роботи в Нью-Йорку (США) та в Москві (Російська Федерація). Його практика була пов’язана із первинним публічним розміщенням акцій, євроолігаціями, структурованим фінансуванням, а також проектним фінансуванням. Перед тим, як стати юристом, п-н Міямото займав посади фінансового економіста в Центрі з Аналізу Ризиків Експортно-імпортного Банку США, аналітика в області міжнародної торгівлі та фінансів в Центральному фінансовому управлінні США.

Кен народився в Токіо та закінчив школи Пунохоу, Оксидентал Коледж (бакалавр), Колумбійського університету (магістр державного управління) та Університету штату Вірджинія (доктор юридичних наук).


​Кен Миямото приехал волонтёром Корпуса Мира США, чтобы сотрудничать с Торгово-Промышленной Палатой города Винницы в течение двух лет. Кен живет в городе Гонолулу, штат Гавайи, США.

Г-н Миямото является квалифицированным корпоративным юристом, с опытом работы в Нью-Йорке (США) и в Москве (Российская Федерация). Его практика была связана с первичными публичными размещениями акций, еврооблигациями, структурированным финансированием, а также проектным финансированием. До того как стать юристом, г-н Миямото занимал позиции финансового экономиста в Центре по Анализу Риска Экспортно-импортного Банка США, аналитика в области международной торговли и финансов в Центральном финансовом управлении США.

Кен родился в Токио и закончил школы Пунахоу, Оксиденталь Колледж (бакалавр), Колумбийского университета (магистр государственного управления) и Университета штата Вирджиния (доктор юридических наук).


​ Ken Miyamoto is a United States Peace Corps Volunteer who will be with the Vinnytsia Chamber of Commerce for two years. Ken is from Honolulu, Hawaii, USA.

Ken is a New York qualified corporate attorney who has practiced in New York City and Moscow, Russian Federation. His practice has focused on initial public offerings, eurobonds, structured finance and project finance. Prior to becoming an attorney, Mr. Miyamoto was a financial economist in the Country Risk Analysis Division of the Export-Import Bank of the United States and an analyst in the International Trade and Finance Issue Area of the United States General Accounting Office. Mr. Miyamoto was born in Tokyo and is a graduate of Punahou School, Occidental College (BA), Columbia University (Master of Public Administration) and the University of Virginia (Juris Doctor).

Свою роботу Кен розапочав з глибокого аналізу діяльності Вінницької торгово-промислової палати та організції клубу спілкування англійською мовою для працівників палати. Отже кожної п’ятниці, а вона у нас відтепер “Vyshyvanka Friday”(П’ятниця вишиванки) працівники у національному одязі з цікавістю і нетерпінням чекають на нову тему для розмови. Кен Міямото разом з колективом Вінницької ТПП планують в подальшому організувати клуби для спілкування англійською для членів палати та тих, хто прагне вдосконалити свої знання та розмовні навички з англійської.

Ми свідомі того, що лише, об’єднавши зусилля, можна вирішувати нагальні проблеми сьогодення. Тож, попереду активна та насичена діяльність в сприянні розвитку бізнесу, розбудові місцевої громади, співпраця з партнерськими організаціями та органами влади, місцевого самоврядування.

​ ​

Про Американський Корпус Миру

В Україні після трирічної перерви відновили свою роботу волонтери американського Корпусу Миру. 31 травня 2016 року всі вони прийняли урочисту присягу, на якій був присутній посол США в Україні Джеффрі Пайетт. Понад 60 волонтерів роз’їхалися по всіх містах, селищах та селах України, де працюватимуть разом з українськими партнерами на благо місцевих громад та українського суспільства загалом.

Корпус Миру США урядове агентство, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу. Започатковане у 1960 році закликом сенатора Джона Кеннеді до студентів штату Мічіган служити своїй країні та сприяти зміцненню миру у світі, живучи та працюючи серед громадян інших країн.

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування діяльності Корпусу Миру США в Україні.

Відтоді Корпус Миру співпрацює з багатьма прогресивними українськими організаціями та установами.. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.

​ ​

Цілі перебування волонтерів в Україні:

  • допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації;
  • сприяти кращому розумінню американців українцями;
  • сприяти кращому розумінню українців з боку американців.
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: