Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Виставкові конструкції
Виставкові конструкції
Вт, 09 Серпня 2022, 09:44

Компанія “Carshe” пропонує можливість використання наших виставкових конструкцій. Використовуючи наші конструкції в будь-якому приміщенні можна терміново організувати тимчасову експозицію, побудувати офісні кімнати, облаштовувати кабінети необхідними меблями, у разі оздоблювання магазинів і аптек забезпечити заклади вітринами (вертикальними та горизонтальними) для продуктів, ліків та медприладів. Конструкції складаються дуже швидко і не потребують кріплення до стін, що забезпечує трансформацію приміщень у разі необхідності.

Компанія “Carshe” Ltd, маючи тридцятирічний досвід, гарантує швидкий і якісний монтаж потрібних перегородок, обладнаня приміщень сучасними меблями, шафами, стелажами, тощо. Оскільки все перелічене збиравється з німецьких конструкцій “Octanorm”, робочі приміщення і кабінети матимуть сучасний та модерний вигляд.

Несучі каркаси виготовлені із анодованого алюмінію, панелі заповнення мають санітарно-гігієнічні сертифікати і дозволи щодо використання на громадських та цивільних об’єктах.

ПРИКЛАДИ КОНСТРУКЦІЙ

Версія для друку
Версія для друку