Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Виставка "Turkey Expo Ukraine"
Виставка “Turkey Expo Ukraine”
Вт, 24 Липня 2018, 11:03

Посольством України в Турецькій Республіці лист від місцевої компанії “Medyacity” , яка задекларувала зацікавленість в організації в Києві у жовтні 2018 року виставки “Turkey Expo Ukraine” на базі Міжнародного виставкового центру і звернулася з проханням поінформувати про зазначене потенційно зацікавлених партнерів з України. 

Метою проведення згаданого виставкового заходу є збільшення двостороннього торгового обігу, обсягів інвестицій, реалізація туристичного потенціалу та розвиток стратегічних зв’язків між двома країнами.

“Medyacity” є однією з провідних компаній у сфері міжнародних виставкових заходів не тільки в Турецькій Республіці, а й в Євразії.

Компанією були організовані такі виставкові заходи:

  • “EurasiaAirshow” (оборонна сфера);
  • “HighTechPort” (оборонна сфера);
  • “GlobalSatShow” (космічні супутники);
  • “Turkey Expo Qatar” (загальна торгова сфера);
  • “WorldCities Expo” (“розумні” міста).

“Medyacity” також є представником Турецької Республіки на виставкових заходах оборонної сфери, таких як “Зброя та безпека” (Україна) та “IDEAS” (Ісламська Республіка Пакистан).

У разі зацікавленості українських ділових кіл у спільній реалізації проекту з проведення згадано виставкового заходу, пропонуємо звертатися до організаторів із турецької сторони за телефоном: +90 (212) 230-10-44.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: