Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Виставка "China Smart Expo 2018" в Будапешті
Виставка “China Smart Expo 2018” в Будапешті
Вт, 17 Квітня 2018, 12:45

За інформацією Закарпатської ТПП з 30 травня по 01 червня 2018 року в м. Будапешт (Угорщина) проходитиме Виставка “China Smart Expo 2018”, в рамках якої відбудуться бізнес-зустрічі у виставковому центрі “China Smart Expo” за участі суб’єктів господарювання з Китайської Народної Республіки.

Основними тематичними напрямками є:

  • продукти харчування;
  • освіта (співпраця з вищими навчальними закладами);
  • сільське господарство;
  • туризм, відпочинок оздоровлення.

В рамках цих заходів проходитиме ділова зустріч за участю більше ніж 300 китайських підприємств, де буде представлена можливість встановити ділові контакти з китайськими підприємствами – виробниками, експортерами та імпортерами продукції.

Відповідно до підписаного договору про співпрацю між Закарпатською ТПП та ТОВ “ЦЕЦЗ”, як представником Міністерства економіки Китайської Народної Республіки в Центральній та Східній Європі Закарпатська ТПП є співорганізатором по залученню українських підприємств до даного заходу.

Для учасників є можливість розмістити продукцію фірми на виставковому стенді Закарпатської ТПП на пільгових умовах.

Вартість участі (для одного учасника) складає 7500 грн. (з врахуванням ПДВ), що містить наступні видатки: переїзд Ужгород-Будапешт-Ужгород, проживання в готелі (двомісний номер), харчування, перекладацькі послуги, участь у виставці та організаційні видатки.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-94-50.
E-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: