Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Виробництво якісної цементної продукції
Виробництво якісної цементної продукції
Чт, 21 Вересня 2023, 11:51

Офісу Торгового Радника Посольства Туреччини в Україні та хочемо представити вам  Турецьку Асоціацію виробників цементу TÜRKÇİMENTO (https://www.turkcimento.org.tr/en), що була заснована в Туреччині в 1957 році.

Асоціація складається із 67 підприємств та 20 організацій-учасників, які об’єдналися із метою забезпечення виробництва якісної цементної продукції, надання ефективних послуг і пошуку рішень для потенційних проблем цементної промисловості. 

Інститут досліджень та розробок, що діє при Асоціації, був заснований у 1978 році та спеціалізується здебільшого на дослідженні контролю якості цементу, калібруванні, міжлабораторних випробуваннях, консультаціях для виробників цементобетону та науково-дослідних проектах.

Посідаючи 5 місце у світі та 1 місце в Європі з виробництва цементу за 2022 рік Асоціація є одним із найбільших експортерів цементу в світі.

Підсумовуючи все вищесказане, хочемо зауважити, що Турецька Асоціація виробників цементу є відкритою до міжнародної співпраці (онлайн-зустрічей), оскільки має намір вийти на іноземні ринки, зокрема український та представити свою якісну продукцію для усього світу.

Брошура з інформацією про Асоціацію виробників цементу Туреччини (англійською та турецькою мовами) TÜRKÇİMENTO;

Перелік провідних виробників цементу Туреччини (таблиця).

Версія для друку
Версія для друку