Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Вийшов Каталог з інструментами та практичними порадами для підтримки експортерів
Вийшов Каталог з інструментами та практичними порадами для підтримки експортерів
Ср, 28 Лютого 2024, 11:59

Вийшов Каталог інструментів з просування експорту. Це практичний посібник, який допоможе дізнатися більше про інституції, що підтримують експортерів на національному рівні, та впровадити найкращі практики на регіональному. 

Каталог розробили експерти Офісу з розвитку підприємництва та експорту із залученням експертів з інших національних та регіональних інституцій, які опікуються підтримкою експортерів. Детальніше з Каталогом можна ознайомитися за посиланням

Локальна влада відіграє вагому роль у стимулюванні розвитку місцевого бізнесу та створенні умов для активізації експортних операцій. У першу чергу, каталог буде корисним:

  • Представникам економічних департаментів обласних та міських державних адміністрацій. 

  • Агенціям регіонального розвитку. 

  • Місцевим організаціям з підтримки бізнесу та бізнес-асоціаціям. 

Каталог інструментів з просування експорту складається з 10 розділів. У свою чергу, кожен з розділів містить типові запитання від експортерів, відповіді на них та рекомендацій. Ці рекомендації мають практичний характер. 

Наприклад, у Каталозі можна ознайомитися з детальним алгоритмом проведення освітніх заходів для бізнесу в регіонах, покроковою інструкцією для організації торгових місій, дієвими моделями запровадження інструментів фінансової підтримки в регіонах. 

Крім того, для аналізу експортної спроможності регіонів запущено новий  інтерактивний інструмент – Дашборд. Він допоможе дослідити: 

⬛ Обсяги експорту за регіонами. 

⬛ Структуру експортерів в кожному регіоні за розміром підприємства. 

⬛ Розподіл основних фінансових даних компаній-експортерів. 

⬛ Галузеву приналежність компаній експортерів.

Детальніше з Дашбордом можна ознайомитися за посиланням

Каталог та Дашборд розроблено експертами Офісу з розвитку підприємництва та експорту, експертами ГО “Юнайт Україна” за підтримки Міністерства економіки України в рамках проєкту, що реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в Україні в рамках Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва. 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: