Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » VII Європейський Конгрес малих та середніх підприємств в м. Катовіце
VII Європейський Конгрес малих та середніх підприємств в м. Катовіце
Пн, 14 Серпня 2017, 13:41

За інформацією ТПП України, 18-20 жовтня 2017 року у Міжнародному Конференц-центрі м. Катовіце (Польща) відбудеться VII Європейський Конгрес малих та середніх підприємств.

Конгрес є найбільшим в Європі заходом, присвяченим сектору малого та середнього бізнесу, мета конгресу — посилити бізнес-кооперацію між МСБ різних країн, зважаючи на постійно зростаючу роль малого та середнього бізнесу у глобальній та світовій економіці. Цього року конгрес проходить під девізом “Наука — бізнес — самоврядування — разом для економіки”.

Програма конгресу містить велику кількість дискусій, круглих столів, воркшопів з питань ефективного маркетингу, інновацій та стратегій успішного бізнесу, викликів сучасного ринку тощо. З детальним проектом програми конгресу вже можна ознайомитись на сайті заходу: ekmsp.eu, smecongress.eu. Участь у заході є безкоштовною

Програмою Конгресу передбачені також B2B сесії, які будуть організовані в рамках мережі Enterprise Europe Network у Катовіце. Платформа для організації B2B сесій вже відкрита і доступна за адресою: b2bharmo.com/Kongres2017.

Контакти для довідок: (044) 461 98 08.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: