Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Відбулась п'ята зустріч жінок-підприємців в рамках проекту "Бізнес, що сприяє розвитку підприємництва та громадянського суспільства"
Відбулась п’ята зустріч жінок-підприємців в рамках проекту “Бізнес, що сприяє розвитку підприємництва та громадянського суспільства”
Пт, 24 Листопада 2017, 10:05

21 листопада 2017 у Вінницькій торгово-промисловій палаті відбулася п’ята з шести зустрічей з жінками-підприємцями в рамках грантового проекту “Бізнес, що сприяє розвитку підприємництва та громадянського суспільства”, який Вінницька торгово-промислова палата реалізує в рамках Програми Підтримки Малих Проектів (SPA) Агентства США з міжнародного розвитку та Корпусу Миру. 

Метою зустрічей є підвищення впевненості жінок Вінниччини для створення або розширення власної справи. Цього разу досвідом створення бізнесу з нашими гостями поділилася Олена Вихристюк – не тільки успішна бізнес-леді та власниця мережі магазинів ТМ “Україночка”, а ще й надзвичайно красива та чарівна жінка, щира і відкрита у спілкуванні. Її секрет успіху у тому, що вона захоплена своєю справою, яка є не просто бізнесом, що приносить дохід, а представляє собою цілу систему цінностей, переконань і бажання змінити суспільство на краще. Почавши з невеличкого кондитерського магазинчика, вона зараз володіє цілою мережею продовольчих магазинів, кав’ярнею, дитячим магазином, та продовжує розширюватись. Вона і сама постійно навчається і створює умови для навчання та розвитку своїх кадрів, заснувавши при компанії лідерський клуб “Гордість Нації”, до якого входять керівники її компанії. Пані Олена вважає, що зрозуміти, як правильно вчинити, можна тільки спробувавши і побачивши результат. Результат позитивний – чудово, йдемо далі, негативний – робимо висновки з помилок, вигадуємо наступне рішення і пробуємо знову. Бізнес – це непроста справа, особливо для жінки, тому порада пані Олени – бути сміливими, нічого не боятися і не слухати, якщо вам говорять, що у вас нічого не вийде. Якщо ви знаєте, чого хочете, і робите для цього все можливе – то вас неодмінно чекає успіх.

Arrow
Arrow

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: