Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Відбулась IX сесія Енергетичного пулу Вінницької ТПП
Відбулась IX сесія Енергетичного пулу Вінницької ТПП
Вт, 26 Червня 2018, 16:14

Вінницька торгово-промислова палата продовжує діяльність постійно діючого Енергетичного пулу.

Ми створили майданчик для замислення та обговорення питань енергоефективності як бізнесу, так і власного життя. На наших сесіях пропонуються перспективні шляхи зменшення енергоспоживання, проводяться навчання як економити на енергоспоживанні. Учасники пулу представляють три категорії бізнесу:

  • споживачі енергетичних ресурсів (основна група)
  • компанії, які займаються постачанням енергоефективного обладнання, фінансуванням заходів з енергозбереження, проведенням енергоаудиту
  • екперти у галузі енергетики, які будуть ділитися досягнутими результатами у цих напрямках.

Ми створили місце, де можна обмінятись останньою інформацією, дізнатися про сучасне обладнання, навчитись менше споживати, менше втрачати, визначити проблеми ринку.

Зокрема, на черговій сесії, яка відбулась 26 червня, обговорювали питання вирощування міскантусу та енергетичної верби, тепло-генераторного устаткування, яке працює на соломі, ситуацію з енергоспоживанням у Вінницькому регіоні, можливістю фінансування енергоефективних проектів.

Підписуйтесь на сторінку Енергетичного пулу у Facebook, відвідуйте постійно діючі сесії пулу та будьте в курсі останніх подій у сфері енергоспоживання та енергоефективності.

Arrow
Arrow

 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: