Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » В Україні запустили навчальний курс з експорту до Канади
В Україні запустили навчальний курс з експорту до Канади
Ср, 25 Квітня 2018, 09:10

До освітніх програм українських торгово-промислових палат та бізнес-шкіл буде включений навчальний курс з експорту до Канади для малих та середніх підприємств.

Відповідний меморандум 24 квітня в Києві підписали Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), Канадсько-українська торгова палата, представники українських освітніх інституцій та регіональні торгово-промислові палати.

Зокрема, до проекту долучилися Києво-Могилянська бізнес-школа, Львівська бізнес-школа УКУ, Чернігівська, Херсонська, Харківська, Донецька, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська, Одеська, Івано-Франківська, Волинська, Хмельницька торгово-промислові палати, ГО “Рада молодих вчених” (м. Суми).

Проект передбачає підготовку тренерів з експорту до Канади за навчальню програмою “Як експортувати до Канади”, розробленою експертами проекту CUTIS. 

Навчальна програма покриватиме всі аспекти процесу експорту товарів та послуг до Канади, зокрема, пошук партнерів, проведення перемовин, логістику, регуляторні особливості, митне оформлення тощо.

Також програма міститиме секторальні модулі з експорту п’яти пріоритетних груп товарів та послуг – одягу, взуття, меблів, кондитерських виробів та IT-послуг.

Заплановано, що пілотні курси проекту стартують вже наприкінці 2018 року. Контроль якості та сталість проекту в майбутньому забезпечуватиме Канадсько-українська торгова палата.

Arrow
Arrow
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: