Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Увага, українські бджолярі, фермерські господарства та науково-дослідні інституції у сфері бджільництва!, дедлайн 15 березня
Увага, українські бджолярі, фермерські господарства та науково-дослідні інституції у сфері бджільництва!, дедлайн 15 березня
Чт, 04 Січня 2024, 11:50

28 грудня Міністерство сільського господарства, лісового господарства та продовольства (MKGP) оголосило конкурс на отримання престижної нагороди “Золота бджола” 2024 року. Ця нагорода, яка присуджується Республікою Словенія, визнає найвищий внесок у збереження та захист бджіл та інших запилювачів. Темою конкурсу є досягнення в галузі розвитку бджільництва та інших запилювачів.

“Золота бджола” є визнанням та пошани для фізичних та юридичних осіб, які внесли значний внесок у вдосконалення проектів в галузі дослідження бджіл та інших запилювачів, а також у підвищення обізнаності про їхню важливу роль на довгострокову перспективу.

Конкурс триватиме до 15 березня 2024 року, і заявки приймаються як з-за кордону, так і зі Словенії.

Не можемо не зазначити, що в 2023 році двоє представників з України потрапили до фіналу цієї престижної міжнародної нагороди. Нагорода передбачає не лише отримання статуетки та грошової премії, але й підтримку на міжнародному рівні для практичної реалізації проекту-переможця.

ЗАЯВКА      

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: