Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Американсько-український торгівельно-інвестиційний форум
Американсько-український торгівельно-інвестиційний форум
Ср, 08 Лютого 2017, 13:57

15 травня 2017 року в м. Міннеаполіс (штат Міннесота, США), буде проходити Американсько-український торгівельно-інвестиційний форум, організований генеральним консульством України в Чикаго у співпраці з Департаментом торгівлі Штату Міннесота (США).

Основною метою проведення форуму є поглиблення співпраці між компаніями України та США в контексті збільшення обсягів експорту/імпорту, залучення нових партнерів, інвестицій, консультативно-технічної допомоги для своїх підприємств тощо.

У рамках форуму, буде проведено обговорення проблем, з якими стикаються представники агро-бізнесу обох країн, організовані зустрічі з представниками найбільших компаній штатів міннесота та північна дакота, які спеціалізуються на веденні бізнесу у сільськогосподарській галузі (Cargill, Land O’lakes, DCI Company, Schaefer Company, Case New Holland, та ін).

Більшість компаній, які зможуть відвідати учасники Форуму від української сторони, спеціалізуються на виробництві техніки для обробки с/г угідь, зборі та первинній обробці сировини, тощо (Carter Day, Crown Iron Works, RDO Equipment, Amity Technology та ін.). Низка компаній зацікавлені в інвестуванні у машинобудування в Україні, і тому знаходяться у пошуку партнерів.

Кожна компанія самостійно покриває логістичні витрати участі своїх представників: переліт, проживання та харчування.

У разі виникнення додаткових запитань та для реєстрації участі представників своєї компанії у Форумі, Ви можете адресувати їх на: gc_usc@mfa.gov.ua.

Заявки на участь у заході приймаються до 27 лютого 2017 р.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: