Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Українсько-чеський бізнес-форум
Українсько-чеський бізнес-форум
Пт, 27 Квітня 2018, 08:33

Торгово-промислова палата України інформує що 12 червня 2018 року в м. Прага (Чеська Республіка) в рамках 8-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В.Є. Кістіона відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Співорганізаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Чеській Республіці та Торгово-промислова палата України. З чеської сторони співорганізатором заходу є Союз промисловості і транспорту Чеської Республіки та ТПП Чеської республіки з економічних зв’язків з країнами СНД.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву в промисловій, енергетичній, транспортній, аграрній та ОПК сферах.

Цей бізнес-форум надасть можливість для українського бізнесу показати свій величезний потенціал та продемонструвати інновації в згаданих сферах.

З 1 січня 2016 року вступила в дію Угода про Поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС”. Зазначена угода спрямована на зменшення та скасування тарифів, які застосовуються сторонами щодо товарів, лібералізацію доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентів, що стосуються бізнесу, у відповідність правилам та регламентам ЄС з метою забезпечення вільного руху товарів і послуг між двома сторонами.

Згаданий бізнес-форум надасть реальну можливість чеським підприємцям отримати прямий контакт з потенційними партнерами з України. Співорганізатори з чеської сторони підберуть для кожного українського учасника відповідного партнера згідно Вашого запиту.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з чеськими партнерами. Робоча мова бізнес-форуму – чеська та українська з синхронним перекладом.

Погоджена з чеською стороною вартість участі в бізнес-форумі становить 40 доларів США в гривневому еквіваленті, згідно з курсом валют НБУ на момент виставлення рахунку.

У разі зацікавленості прохання до 4 червня ц.р. заповнити анкету-заявку на сайті ТПП України.

У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою інформацією прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07,  e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: