Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Українсько-індійський бізнес-форум
Українсько-індійський бізнес-форум
Пт, 02 Грудня 2016, 12:48

20 грудня в м. Нью-Делі (Індія) заплановано проведення спільного засідання Українсько-Індійської ділової ради та бізнес-форуму. Співорганізаторами заходу виступають Торгово-промислова палата України, Федерація Торгово-промислових палат Індії, а також Посольство України в Індії та Посольство Індії в Україні. Терміни перебування української делегації в Індії – з 18 до 22 грудня ц. р. Делегацію очолюватиме президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Довідково. На сьогодні ТПП України разом з індійськими партнерами розробляє проект програми перебування з урахуванням пропозицій та інтересів українських учасників.

Переліт планується здійснити рейсами авіакомпанії Air Astana за маршрутом Київ-Алмати-Нью-Делі-Алмати-Київ, проживання в готелі рівня 4* (одномісні номери).

ТПП України забезпечує участь в українсько-індійському бізнес-форумі, візити на підприємства, індивідуальні переговори з потенційними партнерами, послуги перекладачів, трансфери, транспортне обслуговування, страхування, оглядову екскурсію, оформлення віз. Вартість поїздки та участі в діловій програмі складає 1412 доларів США. Кошти перераховуються до Центру міжнародної ділової співпраці при ТПП України в гривнях (згідно з курсом НБУ на день оплати). Додатково сплачується вартість бізнесової візи 85 доларів США (готівкою).

Погоджений варіант програми перебування делегації буде надісланий додатково.

Враховуючи необхідність завчасного резервування місць у готелі, жорсткі вимоги авіаперевізників щодо бронювання авіаквитків, а також своєчасного відпрацювання програми, просимо в найкоротші терміни надіслати до ТПП України заповнені анкети на електронні адреси: mem-ier@ucci.org.ua, dmn-ird@ucci.org.ua, szj-krf@ucci.org.ua. Принагідно повідомляємо, що учасники зможуть здійснити свою презентацію (до 4 хв., мова – російська або англійська). Для включення виступу до програми необхідно на зазначені адреси надіслати відповідні матеріали, які будуть передані індійській стороні для ознайомлення і запрошення потенційних ділових партнерів.

Консультації та довідки за телефонами: +38 (044) 494-03-99; +38 (044) 278-18-15.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: