Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » У Вінницькій ТПП відбувся семінар "Інтелектуальна власність — нематеріальні активи Вашого бізнесу"
У Вінницькій ТПП відбувся семінар “Інтелектуальна власність — нематеріальні активи Вашого бізнесу”
Ср, 18 Квітня 2018, 08:30

17 квітня в рамках Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці було проведено семінар для вінницьких підприємців на тему “Інтелектуальна власність — нематеріальні активи Вашого бізнесу”.
Спікером заходу виступив патентний повірений України, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків та перекладів Вінницької ТПП Ігор Шевченко.

Під час семінару обговорювались наступні питання:

  • як ідентифікувати інтелектуальну власність;
  • як зареєструвати права на ІВ в Україні та за кордоном;
  • як захищати права в досудовому та судовому порядку;
  • як отримувати прибуток за допомогою ІВ;
  • “інтелектуальноме рейдерство” і “патентний троллінг”;
  • нюанси, які випливають з набуття чинності економічної частини Угоди про асоціацію України та ЄС в частині зобов’язань в сфері інтелектуальної власності

Також розбирали конкретні ситуації підприємців.

Дякуємо за проактивну позицію усіх присутніх — ви надихаєте і даєте зрозуміти, що ми займаємось важливою справою! Дякуємо заступнику Департаменту економіки і інвестицій ВМР Ірині Чернатій за тепле вступне слово, а Євгенію Горлову та Анастасії Островерховій — за допомогу в організації заходу.

Захід організовано за сприяння Вінницької міської ради, в рамках реалізації Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Вінниці на 2017-2020 роки, яка працює на виконання пріоритету “Економічний розвиток” стратегії “Вінниця-2020”.

 

Arrow
Arrow
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: