Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » У Вінницькій ТПП відбулась XII сесія Енергетичного пулу
У Вінницькій ТПП відбулась XII сесія Енергетичного пулу
Ср, 26 Вересня 2018, 16:28

Вже дванадцять місяців поспіль при Вінницькій ТПП діє Енергетичний пул. Від сьогодні він став уже міжнародним. Вперше в нашій сесії взяла участь компанія зі Словаччини LASER MEDIA. Представляла компанію Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні пані Соня Крайчова.

Учасники Пулу із зацікавленістю вислухали презентацію компанії, з якою виступив пан Мартін Краткий. Цікаво було дізнатись, що компанія комплектує свої вуличні світильники датчиками снігу, СО2, туману та відеокамерами. Кожен світильник має комп’ютерний зв’язок з центральним постом керування, а усього в шлейфі світильників може бути залучено до 500 тис. світильників.

Також з великою увагою учасники сесії заслухали представника Вінницької транспортної компанії Дудка Володимира Борисовича, який розповів про випробування у Вінниці такого незвичного для нас виду транспорту, як електробус.

В рамках роботи Енергетичного пулу Перший секретар Посольства Словацької Республіки пані Соня Крайчова зустрілась з президентом Вінницької ТПП Олександром Дідиком. Сторони проінформували одне одного про зацікавленість у взаємовигідній співпраці. Зустріч проходила у відвертій та невимушеній обстановці.

Велика подяка усім, хто взяв участь.

Arrow
Arrow
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: