Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Торговельні місії до Туреччини
Торговельні місії до Туреччини
Чт, 28 Липня 2016, 11:54

Вінницька ТПП інформує, що у період з 1 по 4 вересня 2016 року Союз експортерів м. Стамбул (IIB) за підтримки Міністерства Економіки Турецької республіки у м. Стамбул (Туреччина) проводитиме 31-у виставку пакування та систем переробки продуктів харчування “IPACK 2016” (www.ipackturkey.com), а також 23-ю міжнародну виставку продуктів харчування, напоїв та технологій переробки (www.worldfood-istanbul.com). Торгівельні місії в рамках зазначених виставок проводитимуться з 30 серпня по 2 вересня 2016 року. Останній термін подачі заповнених анкет – 19 серпня 2016 року. Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно 8 пункту заповненої анкети), відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів. Програма проведення Торгівельної Місії розрахована на 4 дня, а саме:

1 день – прибуття до Туреччини, поселення в готелі 2 день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями 3 день – відвідування виставки/виробничих підприємств 4 день – повернення до України.

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечуе турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до туреччини. Для участі у зазначеній Програмі представникм українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету та надіслати її до вказаної дати на адресу Офісу. Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриття витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона. Важлива інформаціядля компаній, які братимуть участь у програмі:

  • Необхідна присутність представників підприємств із знанням іноземної мови (англійської, німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі товарів.
  • Уникнення відмов щодо участі у програмі торговельної місії після подання анкети до Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі.
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: