Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Торговельні місії до Туреччини
Торговельні місії до Туреччини
Вт, 06 Вересня 2016, 10:09

У період з 13 по 16 жовтня 2016 року Спілка експортерів мінеральної та металевої продукції (IMMIB) за підтримки Міністерства економіки Турецької республіки проводитиме у м. Стамбул (Туреччина) 43-ю міжнародну виставку ювелірних виробів, годинників та іншої продукції “Istanbul Jewerly Show 2016” (istanbuljewerlyshow.com). Торгівельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 12 по 15 жовтня 2016 року. Останній термін подачі заявки на реєстрацію у торговій місії – 23 вересня 2016 року.

У період з 12 по 16 жовтня 2016 року Торгово-промислова палата м. Бурса за підтримки Міністерства економіки Турецької республіки проводитиме у м. Бурса 14-у міжнародну виставку сільського господарства, насінництва, розсади та молочної промисловості “BurTARIM 2016”. Торгівельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 12 по 15 жовтня 2016 року. Останній термін подачі заявки на реєстрацію у торговій місії – 29 вересня 2016 року.

У період з 20 по 23 жовтня 2016 року Спілка експортерів провінції Улудаг (UIB) за підтримки Міністерства економіки Турецької республіки проводитиме у м. Стамбул виставку продукції та технологій для сну “Sleepwell Expo 2016” (eng.sleepwellexpo.com). Тогівельна місія в рамках зазначеної виставки проводитиметься з 19 по 22 жовтня 2016 року. Останній термін подачі заявки на реєстрацію у торговій місії – 6 жовтня 2016 року.

Программа Торговельних Місій передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно п. 8 заповненої анкети), брифінги, відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

Програма проведення Торгівельної Місії розрахована на 4 дня, а саме:

1- й день. Прибуття до Туреччини, поселення у готелі.

2- й день. Проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями.

3- й день. Відвідування виставки/виробничих підприємств.

4- й день. Повернення до України.

Витрати на проживання у готелі зі сніданком та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на переліт Україна-Туреччина-Україна оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету та надіслати її до вказаної дати на адресу Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

– Необхідна присутність представників підприємств із знанням іноземної мови (англійської, німецької чи французької) вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі товарів.

– Уникнення відмов щодо участі у програмі торговельної місії після подання анкети до Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі.

 

Анкета для участі у Торговельних місіях

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: