Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Експортери » Подільський край, Товариство з обмеженою відповідальністю
Подільський край, Товариство з обмеженою відповідальністю

Вид діяльності – виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості.

ТОВ «Подільський край» – міцний союз сучасних підприємств,які мають необхідні інструменти і ресурси для побудови власного замкнутого циклу виробництва: від поставок сировини з полів сільгоспвиробників, переробки та виробництва продукції до власних торгівельних місць.

ТОВ «Подільський край» було засновано в 2000 році. Нині підприємство об’єднує борошномельний комплекс, макаронну фабрику та крупозавод. Також підприємство має власну пекарню, де використовує власну борошномельну продукцію.

Пекарський цех оснащений сучасним обладнанням, а саме: тістомісом, міксерами, тістоділителем, тісторозкатувальною машиною, тістозакаткою, тістоформовкою, дозатором-змішувачем води та іншим хлібопекарським обладнанням,що мінімізує затрати людських ресурсів.

Всі етапи виробничого процесу обов’язково проходять суворий контроль.

Тому завдяки сучасному обладнанню, якісній сировині та висококваліфікованому персоналу наша продукція високої якості з чудовими смаковими характеристиками.

Перед працівниками пекарні завжди стоїть питання щодо асортименту продукції. Він формується в залежності від потреб і уподобань споживачів.

Версія для друку
Версія для друку