Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Навчальна програма "Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії"
Навчальна програма “Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії”
Пн, 13 Лютого 2017, 11:03

Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) та Торгова-промислова палата України запрошує взяти участь у програмі навчання “Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії”. 

Метою програми навчання є надання підприємствам малого та середнього бізнесу практичних навичок та формування в учасників навчання комплексного підходу до експортної діяльності. Саме практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.

Для участі у відборі просимо Вас заповнити аплікаційну форму за посиланням:
https://docs.google.com/a/kse.org.ua/forms/d/e/1FAIpQLSfLl10RoZ9nx7z2A06GR1DAlFVvwSTEsC4L7GF5MxR1G6witA/viewform

Прийом заявок до 28 лютого 2017 року включно. Перший тренінг в рамках програми навчання попередньо буде проведено 17 березня 2017 року.

Більш детальну інформацію про програму навчання Ви можете знайти на сайті Програми USAID ЛЕВ за посиланням:
http://lev.org.ua/ua/news/Vinn_export.html

USAID

В разі виникнення додаткових питань, просимо надсилати їх за електронною адресою: lev@kse.org.ua з поміткою “Відбір учасників для програми навчання з експорту”.

Участь у програмі можуть брати підприємці малого та середнього бізнесу та представники їх бізнес-асоціацій та бізнес об’єднань. Беззаперечна перевага надається підприємцям.

Підтвердження участі у програмі навчання буде надіслано лише відібраним учасникам за електронною адресою, вказаною у аплікаційній формі, не пізніше, ніж 7 березня.

Участь у Програмі є безкоштовною, оскільки програма навчання фінансується Агентством з міжнародного розвитку США (USAID) в рамках Програми ЛЕВ. Програмою тренінгів передбачено також кава-паузи та обід для учасників.

Тренінги будуть відбуватися у п’яти областях: Київській, Львівській, Херсонський, Тернопільській та Вінницькій. Для підприємців Вінницької області тренінги відбуватимуться у м. Вінниця. Більш детальну інформацію про місце і час проведення буде відправлено учасниками після завершення відбору.

Перший тренінг в рамках програми навчання попередньо буде проведено 17 березня, наступні з інтервалом у 4-5 тижнів. У кожному з п’яти регіонів пройде повний цикл з 6 тренінгів.

Щоб отримати сертифікат необхідно відвідати повний цикл тренінгів. Якщо Ви пропустили один з тренінг (наприклад номер 2) його можна відвідати у іншому регіоні. Проїзд і проживання до місця тренінгу – за власний рахунок учасника.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: