Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Компанія "Geoplat Group" шукає партнерів в Україні
Компанія “Geoplat Group” шукає партнерів в Україні
Ср, 18 Січня 2017, 13:14

Компанія “Geoplat Group”, член Торгово-промислової палати Грузії, є виробником наступної продукції: поліетиленові труби (призначені для газу і води), поліпропіленові труби (призначені для води), каналізаційні (ПВХ) труби, металеві профілі для дверей і вікон, сендвіч-панелі, металочерепиця, ламінат, ламіновані стелі.

Окрім виробництва, компанія розпочинає трейдинг поліетилену та іншої сировини промислового призначення (місцевого і регіонального масштабу).

Основним інтересом компанії “Geoplat Group”, є наступне: знайти потенційних партнерів, підприємства аналогічного профілю в Україні, відвідати їх і поділитися досвідом. Особливий інтерес представляють підприємства, які спеціалізуються на виробництві поліетиленових і поліпропіленових труб, металопластикових профілів. Також “Geoplat Group” хотів би знайти в Україні фахівців у цій галузі і запросити їх на своє підприємство для отримання рекомендацій.

У разі зацікавленості просимо звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (e-mail: zea-ier@ucci.org.ua, тел.: 044 278 09 30)

Версія для друку
Версія для друку