Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Компанія Activ Energy Group Plc шукає партнерів в інвестиційних проектах з альтернативної енергії
Компанія Activ Energy Group Plc шукає партнерів в інвестиційних проектах з альтернативної енергії
Ср, 18 Травня 2016, 14:48

Вінницька ТПП інформує, що компанія Activ Energy Group Plc (далі AEG) шукає партнерів в інвестиційних проектах з альтернативної енергії.

Компанія AEG є міжнародною публічною компанією із головним офісом у Великобританії, яка спеціалізується на виробництві біомаси та продуктів її переробки, забезпечуючи повну вертикальну інтеграцію – від лісу до палива і генерації енергії.

AEG розглядає можливість інвестування в проекти по виробництву теплової та електричної енергії з наступним її постачанням як населенню, так і комерційним споживачам.

Цікавлять проекти, що відповідають наступним характеристикам:

  1. Форма партнерства – довгострокове управління існуючими активами у формі оренди, концесії, спільного підприємства від 15 років і більше або будівництво нових потужностей за існуючої інфраструктури (гарантоване споживання теплової енергії, наявність централізованого теплопостачання);
  2. Гарантоване споживання теплової енергії – від 10 000 ГКЛ рік;
  3. Регіон – Західна Україна, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області;
  4. Наявність попереднього ТЕО або розуміння потенційної можливості щодо реалізації проекту;
  5. Земельна ділянка – 1-2 га;
  6. Наявність сировинної бази (деревина) в радіусі 200 кілометрів;
  7. Можливість поступового збільшення потужностей.

Також, маючи досвід в частині виробництва деревної тріски, компанія AEG може постачати дану продукцію для подальшого спалювання або виробництва МДФ, ДВП у кількості від 10 000 тон на рік, що обумовлює встановлення окремого комплексу поблизу відповідного споживача.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: