Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Світове бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки” у Вінниці
Світове бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки” у Вінниці
Чт, 12 Квітня 2018, 10:22

24 представниці малого та середнього бізнесу міста Вінниці стали учасницями заходу у форматі Світове бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки”, який відбувся у Вінницькій торгово-промисловій палаті 10 квітня 2018 року. Співорганізаторами заходу виступили Канадсько-український проект CUTIS та Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку.

Тематика виходу на зовнішні ринки, є надзвичайно важливою та викликає особливий інтерес у підприємниць.  Що стосується Канади — це додаткові можливості, які відкрились у зв’язку із підписанням Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, яка набула чинності з 1 серпня 2017 року.

Зустріч відбувалася у теплій, дружній атмосфері людей, що прагнуть до розвитку та підкорення нових вершин і поєднала в собі яскраві моменти: спілкування, обміну думками, збагачення новими знаннями і навіть дегустацію смаколиків власного виробництва, які можуть потенційно претендувати на своє місце на ринку Канади. Чому б і ні!

Всім учасникам і модераторам заходу висловлюємо щиру подяку за приємні враження і відчуття та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Експерти Вінницької ТПП, у свою чергу, будуть раді проконсультувати всіх охочих з питань експорту до Канади та інших країн світу.

 

business-cafe
business-cafe (1)
business-cafe (2)
business-cafe (3)
business-cafe (4)
business-cafe (5)
business-cafe (6)
business-cafe (7)
business-cafe (8)
business-cafe (9)
previous arrow
next arrow
business-cafe
business-cafe (1)
business-cafe (2)
business-cafe (3)
business-cafe (4)
business-cafe (5)
business-cafe (6)
business-cafe (7)
business-cafe (8)
business-cafe (9)
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: