Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » <strong>Спеціальна програма бізнес-стажувань (SABIT – Special American Business Internship Program) </strong>розпочинає набір анкет на програму <strong>«Переробка та пакування харчових продуктів та напоїв» 2023</strong>
Спеціальна програма бізнес-стажувань (SABIT – Special American Business Internship Program) розпочинає набір анкет на програму «Переробка та пакування харчових продуктів та напоїв» 2023
Ср, 09 Серпня 2023, 17:54

Спеціальна програма бізнес-стажувань (SABITSpecial American Business Internship Program) розпочинає набір анкет на програму «Переробка та пакування харчових продуктів та напоїв» 2023.

Ця програма призначена для професіоналів та менеджерів середньої та вищої ланки у сфері переробки та пакування продуктів харчування та напоїв. Дати програми: 14–28 жовтня, 2023 року. Під час двотижневого навчання делегація проведе час у Вашингтоні, округ Колумбія, та його околицях, у місті Чикаго, штат Іллінойс, де візьме участь у виставці Process Expo 2023, та відвідає інші місця.

Крайній термін подання заявок – неділя, 20 серпня, 23:59 за східним часом. Більше інформації та саму анкету можна знайти за посиланням: SABIT Current Eurasia Programs (trade.gov)

 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: