Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Зміцнюючи систему торгово-промислових палат України
Зміцнюючи систему торгово-промислових палат України
Ср, 03 Серпня 2016, 14:26

Партнерський проект Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Торгово-промислової палати України, Донецької, Чернігівської, Київської й Одеської палат розрахований на 3 роки, з квітня 2016 р. по березень 2019 року. Він буде працювати за трьома напрямами.

Перший стосується розвитку спільно з палатами – учасницями проекту перспективних і цікавих для малого та середнього бізнесу послуг, що сприятиме їх виходу на європейські ринки.

Другий напрямок – поліпшення економічних відносин між українськими й європейськими підприємствами (проведення тренінгів, семінарів із залученням європейських експертів, стажування).

І третій запланований результат проекту – це зміцнення структури торгово-промислових палат України в цілому й її зовнішнього впливу (робота над стратегією).

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що під час круглого столу на тему: «Послуги ТПП України і регіональних палат, які надаються у сфері підтримки експорту, міжнародного економічного співробітництва і кооперації» розглядалися основні види діяльності палат у даних сферах, а також обговорювалися результати роботи центрів підтримки експорту.

Основні послуги ТПП України – маркетингове дослідження потенційного ринку, пошук контрагента-імпортера або зарубіжного партнера, перевірка його надійності, підготовка й оформлення зовнішньоекономічних контрактів і карнетів АТА, виставкова діяльність.

«Кожен департамент ТПП України виконує певні завдання для підтримки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Також до одного з основних проектів належить створення мережі центрів підтримки експорту, які працюють на базі системи палат у режимі «єдиного вікна» і забезпечують можливість використання експортерами потенціалу їх зовнішньоекономічної діяльності», – підкреслив Сергій Свистіль, віце-президент ТПП України.

«Передбачається, що в результаті реалізації проекту українські малі та середні підприємства успішно освоять нові європейські ринки, що в свою чергу сприятиме економічному розвитку України. Крім того, бізнес повинен отримати користь від нових затребуваних послуг, пропонованих торгово-промисловими палатами України», – зазначила Тетяна Білас, локальний координатор проекту від DIHK.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: