Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Словацька онлайн В2В платформа GlobalExpo
Словацька онлайн В2В платформа GlobalExpo
Пн, 16 Листопада 2020, 14:54

Пандемія, відміна виставок, закриття кордонів обмежили можливості представити продукцію за кордоном, провести переговори та встановити партнерські контакти. Єдиним інструментом, який дозволяє представити компанію, провести переговори та налагодити ділові взаємовідносини є мережа Інтернет та онлайн В2В заходи та платформи.

Запрошуємо Вас скористатись можливостями словацької онлайн В2В платформи GlobalExpo (https://globalexpo.online/) для представлення та розширення свого експорту на ринки Словаччини та Чехії

Партнерами Платформи виступають Словацька ТПП, EEN – Європейська мережа підприємств, Finstat – реєстр словацьких та чеських компаній, Агенція з співпраці та розвитку. Таке партнерство надає Платформі унікальну можливість інформування про активності та нові компанії на платформі широкий загал бізнесу Словаччини та Чехії. Представником Платформи в Україні є  Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України.

Вартість участі на Платформі – 300 Євро / рік.

До вартості входить:  послуги промоції компанії в Facebook або Googleу – 150 Євро, розміщення інформації про компанію та її товари на Платформі, переклади словацьку англійську, інтеграція з соціальними мережами, статистика оглядів профілю, продаж товарів через власний аккаунт в PayPal.

До участі на Платформі вже приєднались українські компанії Агрокорпорація “Степова”, компанія “Укравтозапчастина”, компанія “Чизай” та інші.

Більш детально про можливості Платформи для вашої компанії на сайті https://globalexpo.online/

З питань участі на Платформі звертайтесь:
– Малахівської Станіслава (тел.+380  67 232-92-20, sme58@ukr.net)

–  Голято Андрія ( тел.+380  67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com)
Скористайтесь можливостями Платформи та розпочніть роботу на ринках Словаччини та Чехії!

Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України
Представник Платформи в Україні
Версія для друку
Версія для друку