Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Словацька коопераційна біржа
Словацька коопераційна біржа
Вт, 14 Серпня 2018, 08:49

Повідомляємо, що Посольство України в Словацькій Республіці отримало від Словацької агенції з розвитку інвестицій та торгівлі (Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu – SARIO) при Міністерстві економіки Словацької Республіки інформацію щодо проведення 13 листопада 2018 р. у м. Братислава Словацької коопераційної біржі.

Словацька коопераційна біржа є традиційним щорічним міжнародним заходом, спрямованим на встановлення та розвиток прямих бізнес-контактів між підприємцями/підприємствами різних країн Європи та світу. Цьогорічний захід, зважаючи на головування Словаччини у Вишеградській групі (липень 2018 р. – червень 2019 р.), відбуватиметься під гаслом цього головування “Динамічний Вишеград для Європи” та буде орієнтований у першу чергу на розвиток бізнес-контактів в регіоні Центрально-Східної Європи.

Крім того, з точки зору тематичного наповнення згаданого заходу наголос буде зроблено на питаннях впровадження інновацій, роботизації/автоматизації та інших передових технологій – у контексті розвитку автомобільної промисловості як в Словаччині, так й у інших країнах регіону.

Більш докладна інформація про захід (програма, умови участі, реєстраційні формуляри тощо) знаходиться на офіційній веб-сторінці SARIO.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: