Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Skype-конференція за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці
Skype-конференція за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці
Чт, 22 Червня 2017, 15:53

Торгово-промислова палата України інформує, що за ініціативи Посольства України в Португалії, Асоціації промисловців Португалії та Торгово-промислової палати України ЗО червня 2017 року о 12:10 за київським часом, в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, каб. 405) відбудеться skype-конференція за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці, керівництва ТПП України, а також українських та португальських підприємців, зацікавлених у співпраці.

На згаданий захід запрошені фахівці-експерти Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Мета конференції – встановлення ділових контактів, обмін інформацією щодо можливих напрямів співробітництва, ситуації на ринках України і Португалії, використання можливостей та переваг ведення бізнесу з Україною у зв’язку із застосуванням з 1 січня 2016 р. положень Угоди про Асоціацію в частині встановлення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Зацікавленим українським учасникам буде надана можливість виступити з короткою презентацією компанії та розповісти, яку саме форму співробітництва пропонує компанія португальським партнерам.

Запрошуємо представників вашої торгово-промислової палати та підприємства вашого регіону до участі у вищезазначеному заході. В разі зацікавленості просимо заповнити і не пізніше 27 червня 2017 р. надіслати до ТПП України профільну анкету-заявку.

За більш докладною інформацією просимо звертатися за тел.: (044) 461-98-07 (Департамент міжнародного співробітництва).

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: