Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо зацікавленості у співпраці з Кубою
Щодо зацікавленості у співпраці з Кубою
Пт, 29 Травня 2020, 08:55

Торгово-промислова палата України повідомляє, що найближчим часом планується проведення чергового Українсько-кубинського он-лайн форуму за участю посла Республіки Куба в Україні пані Натачі Діас Агілери. Співорганізатором заходу з Кубинської сторони виступає Тогово-промислова палата Куби.

З метою забезпечення ефективного та конструктивного діалогу між представниками українських та кубинських бізнес кіл хотіли б знати чи є зацікавленість компаній у встановлені співпраці з Республікою Куба.

На думку ТПП України та Посольства Куби в Україні найбільш цікавими і перспективними сферами двостороннього співробітництва на сьогоднішній день є: машинобудування, зокрема авіабудування, сільське господарство, будівництво, фармацевтика та охорона здоров’я. Також планується розглянути питання виробничої кооперації та реалізації інвестиційних проектів.

Просимо також взяти до уваги можливість використання Куби як транспортного хабу для розвитку торгівлі з іншими країнами Латинської Америки та Карибського басейну.

Будемо вдячні за отримання відповіді щодо зацікавленності.

Контактні особи в Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Анна Любима ( +380955466509 , ast-ier@ucci.org.ua), Юлія Єгорова( +380509426966 yysier@ucci.org.ua ) Валерія Забашта (+380503664997 zvazed@ucci.org.ua)

Версія для друку
Версія для друку