Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо запровадження Республікою Таджикістан тимчасового порядку регулювання міжнародного перевезення автотранспортом
Щодо запровадження Республікою Таджикістан тимчасового порядку регулювання міжнародного перевезення автотранспортом
Чт, 16 Квітня 2020, 09:04

Повідомляємо, що таджицька сторона нотою МЗС Республіки Таджикистан від 08 квітня 2020 року поінформувала про запровадження з метою реалізації надзвичайних заходів з недопущення проникнення і розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Республіки Таджикистан тимчасового порядку регулювання міжнародних перевезень вантажним автомобільним транспортом.

Відповідно до зазначеного тимчасового порядку міжнародним вантажним автотранспортним засобам та їх водіям дозволено в’їзд до діючих прикордонних терміналів, а за відсутності таких терміналів – до зон митного контролю прикордонних постів державного кордону, де здійснюється митне оформлення.

У випадку наявності у міжнародних вантажних автотранспортних засобів причіпа, який знімається, або півпричіпа, доставка товарів, які ними перевозяться, від кордону до місця призначення буде здійснюватися таджицькими перевізниками. Після митного оформлення цих товарів, причіпи та напівпричіпи будуть повернуті під митним контролем до зони митного контролю прикордонних митних постів або прикордонних терміналів.

У виняткових випадках рух вантажних транспортних засобів на території Республіки Таджикистан із вантажем спеціального призначення для об’єктів стратегічного значення, а також гуманітарного характеру, буде здійснюватися за попереднім узгодженням із Республіканським штабом з попередження проникнення і розповсюдження COVID-19 із забезпеченням митного супроводження під карантинним контролем до пунктів призначення.

Міжнародні транзитні перевезення територією Республіки Таджикистан будуть здійснюватися у митному супроводі з використанням окремих транспортних засобів за узгодженням із відповідальними за санітарно-епідеміологічну ситуацію посадовими особами.

Митне оформлення товарів, які ввозяться на територію Республіки Таджикистан на автотранспортних засобах, за винятком вантажів, які перевозяться причіпом, який знімається, або напівпричіпом, буде здійснюватися на прикордонних терміналах.

Під час в’їзду міжнародних вантажних автотранспортних засобів та їх водіїв на прикордонні контрольно-пропускні пункти і прикордонні термінали відповідні особи відповідних структур Республіки Таджикистан будуть вживати необхідних заходів з недопущення проникнення і розповсюдження коронавірусної інфекції.

Зазначений порядок є тимчасовим і буде відмінений після нормалізації епідеміологічної ситуації.

Версія для друку
Версія для друку