Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Щодо співпраці українських та китайських підприємців
Щодо співпраці українських та китайських підприємців
Пт, 19 Січня 2024, 12:02

ТПП України прагне активно зміцнювати міжнародні економічні зв’язки, позиціонуючи себе як ключового учасника дискусій з двосторонніх економічних і торгових питань. ТПП України представляє та підтримує інтереси своїх членів як на внутрішній, так і на міжнародній арені, співпрацюючи з державними установами та органами влади, залученими до двосторонньої співпраці між двома країнами.

З огляду на це, ТПП України провела зустріч з президентом Торгово-промислової палати Молдови та Китаю (ТППМК), яка, у свою чергу, висловила готовність надавати допомогу у співпраці між суб’єктами господарювання з Китайської Народної Республіки та представниками українських підприємств, і навпаки, а також виконувати функції посередника з основною метою сприяння тристороннім відносинам між Китаєм, Молдовою та Україною.

Просимо представників бізнесу повідомити щодо потреб у продукції китайського виробництва, а також щодо можливого експорту продукції українського походження на ринок Китаю, використовуючи Молдову як транзитну країну.

Інформацію просимо надсилати Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:

Карина Вольф – kos-ier@ucci.org.ua

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: