Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо послуг з оцінки якості металопродукції
Щодо послуг з оцінки якості металопродукції
Чт, 29 Червня 2023, 14:39

Державне підприємство “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім.Я.Ю.Осади” (ДП “НДТІ”) доводить до відома зацікавлених наших постійних та потенційних Замовників, що Науково-інженерний центр з випробувань труб, балонів, іншої продукції і матеріалів ДП “НДТІ” (НІЦ ДП “НДТІ”) у червні 2023 року був у третє акредитований на компетентність Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019.

НІЦ ДП “НДТІ” виконує випробування з визначення хімічного складу, широкого спектру механічних, технологічних, металографічних властивостей, тривалої міцності та повзучості, геометричних розмірів, якості поверхні, геометричності та міцності внутрішнім тиском, а також суцільності металу неруйнівними методами контролю.

Галузь діяльності НІЦ щодо випробувань охоплює труби, балони, заготовки трубні та поковки, прокат, металовироби промислового та побутового призначення, вироби з полімерних матеріалів, іншу металопродукцію і матеріали.

НІЦ ДП “НДТІ” здійснює контрольні і сертифікаційні випробування продукції, виконує дослідження щодо встановлення причин невідповідності або зниження експлуатаційних характеристик продукції з видачею висновків.

Роботи виконуються на договірних умовах у стислі строки, застосовується гнучкий підхід до ціноутворення. Допомагаємо Замовникам фаховими консультаціями щодо вирішення складних питань.

Запорукою нашої компетентності є багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників ДП “НДТІ”, що, у поєднанні з державним статусом інституту, протягом багатьох років забезпечує впевненість численних постійних Замовників у нашій надійності, високій якості та неупередженості результатів.

Запрошуємо до співробітництва!

Атестат акредитації НІЦ ДП “НДТІ”20111_Атестат НІЦ 14.06.2023

Наші контакти:

Керівник НІЦ – Коленкова Оксана Анатоліївна (067) 893 59 30

Заступник керівника НІЦ – Ярошенко Наталія Вікторівна (067) 140 37 46

Адреса: 49000, м.Дніпро, вул.Писаржевського, 1А

Електронна пошта: nicniti2017@gmail.com

Версія для друку
Версія для друку