Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Ср, 11 Листопада 2020, 17:14

На виконання п. 1.4. Генеральних директив відділам з економічних питань ЗДУ, затверджених розпорядженням МЗС України від 13.01.2012 р. № 7, надсилаємо інформацію щодо міжнародного тендеру на поставку резервуарів для нафтопродуктів (додається).

Для участі в тендері необхідно:
– подати письмову заявку (заявки від компаній, зареєстрованих або які мають рахунки в офшорних зонах, не приймаються) про бажання брати участь у тендері, зазначити повну назву учасника, правовий статус, країну реєстрації і реквізити;
– ознайомитись із Законом Туркменістану «Про тендери на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб держави» (за посиланням; http://www.turkménistan.gov.tm/?id=7949ï та з «Порядком проведення тендера» (за посиланням:
http://ngo-turkmenistan.org/library/legislation/regulations/poryadok-provedeniya- tenderov-po-vyboru-postavshchikov-tovarov-rabot-i-uslug/ï і переліком документів, необхідних для участі в тендері;
– отримати специфікацію лотів, технічні вимоги і основні умови контракту;
– отримати рахунок на оплату коштів в сумі 575 дол. США за участь у тендері.

Необхідна інформаціє є також за посиланням: http://www.oilgas.gov.tm .

Тендерні пропозиції надсилаються у відділ зовнішньоекономічних зв’язків Туркменбашинського комплексу нафтопереробних заводів: Туркменістан, Балканський велаят, м. Туркменбаші, ТКНПЗ (Туркменистан, Балканский велаят, г.Туркменбаши, ТКНПЗ).

Комерційну пропозицію слід подавати в двох запечатаних конвертах.
В першому конверті мають бути техніко-економічні характеристики, у другому – комерційна пропозиція з цінами на пропоновану продукцію.

Конверти завірені мастиковою печаткою мають бути доставлені за зазначеною адресою до 17:00 год (14:00 год. за київським часом) ЗО листопада 2020 року і прийматиметься до розгляду після поступлення коштів на рахунок організатора тендеру.

Додаток: згадане, в табличній формі, на 1 стор.

Версія для друку
Версія для друку