Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Вт, 30 Червня 2020, 14:15

На виконання п. 1.4. Генеральних директив відділам з економічних питань ЗДУ, затверджених розпорядженням МЗС України від 13.01.2012 р. № 7, надсилаємо інформацію щодо міжнародного тендерного конкурсу на поставку труб і металопродукції; електротехнічної продукції; автотранспортної спецтехніки, комплектуючих і запчастин №T/GAZ-035 (додається).
Для участі в тендері необхідно:
– подати письмову заявку (заявки від компаній, зареєстрованих або які мають рахунки в офшорних зонах, не приймаються) про бажання брати участь у тендері, зазначити повну назву учасника, правовий статус, країну реєстрації і реквізити;
– ознайомитись із Законом Туркменістану «Про тендери на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб держави» (за посиланням: http://www.turkmenistan.gov.tm/7icH7949) та з «Порядком проведення тендерів» (за посиланням :http://ngo-turkmenistan.org/librarv/legislation/regulations/poryadok- provedeniya-tenderov-po-vyboru-postavshchikov-tovarov-rabot-i-uslug/) і переліком документів, необхідних для участі в тендері;
– отримати специфікацію лотів, технічні вимоги і основні умови контракту;
– отримати рахунок на оплату коштів в сумі 500 дол. США, або еквівалент в туркменських манатах (без ПДВ і банківських послуг) за один лот.
Один запечатаний конверт з повною тендерною пропозицією, завіреною «мастичною» печаткою має бути доставлений за зазначеною адресою до 12:00 год. (14:00 год за київським часом) 17 липня 2020 року і буде прийматися до розгляду після поступлення коштів на рахунок організатора тендеру. В конверті обов’язково має бути вкладено електронний варіант анкети, основних умов договору (в форматі «Word») і техніко-економічної специфікації (у форматі «Excel»).

Додаток: згадане, в табличній формі, на 2 стор.

Версія для друку
Версія для друку