Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо активації розвитку українсько-турецької торгово-економічної та інвестиційної співпраці
Щодо активації розвитку українсько-турецької торгово-економічної та інвестиційної співпраці
Вт, 30 Червня 2020, 13:54

Торгово-промислова палата України засвідчує вам свою повагу та інформує про таке.

За повідомленням Посольства України в Туреччині з метою активізації розвитку українсько-турецької торговельно-економічної та інвестиційної співпраці Посольством ініціюється реалізація кількох проектів, а саме створення «Асоціації українського бізнесу в ТР», головною метою якої є забезпечення умов роботи «майданчику» для надання відповідної підтримки компаніям з українським капіталом у Туреччині, а також до кінця поточного року планується організація низки регіональних робочих поїздок, зокрема, до провінцій Ізмір, Чорум і Кастамону.

У ході зазначених робочих поїздок планується проведення зустрічей з керівництвом регіонів і місцевих торгово-промислових палат, а також з представниками бізнес-кіл. Під час зустрічей з місцевими підприємцями планується проведення презентації торговельно-економічного та інвестиційного потенціалу України, а також обговорюватимуться питання останніх тенденцій економічного розвитку, особливості інвестиційного законодавства, механізми стимулювання іноземних інвесторів в Україні.

Враховуючи зазначене, пропонуємо розглянути можливість долучитися уповноважених осіб і членів ТПП України, а також зацікавлених представників вітчизняного бізнес-середовища до вищезазначених поїздок регіонами Туреччини з метою презентації проєктів зацікавлених українських компаній та установ. Просимо орієнтувати щодо зацікавленості у вищезазначеному, на основі чого узгоджуватимуться дати проведення цих заходів разом з Посольством України в Турецькій Республіці.

У контексті створення «Асоціації українського бізнесу в ТР», просимо повідомити наявну контактну інформацію щодо вітчизняних компаній, які ведуть підприємницьку діяльність на території Туреччини. Також будемо вдячні за рекомендації та практичну допомогу з боку регіональних членів у створенні та функціонуванні зазначеної Асоціації.

З огляду на вищевказане просимо орієнтувати ТПП України щодо практичної зацікавленості в реалізації цієї пропозиції. Контактна особа – Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com).

Версія для друку
Версія для друку