Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » 14 вересня у Вінниці відбудеться публічне обговорення законопроекту "Про лобіювання"
14 вересня у Вінниці відбудеться публічне обговорення законопроекту “Про лобіювання”
Чт, 08 Вересня 2016, 15:17

Інститут професійного лобіювання та адвокасі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно із Торгово-промисловою палатою України в рамках діяльності Робочої групи з підготовки законопроекту «Про лобіювання» при Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції запрошують Вас взяти участь у публічному обговоренні законопроекту.

Обговорення проекту Закону Україні «Про лобіювання» відбудеться о 11:30 14 вересня п.р. Семінарський клас Вінницької торгово-промислової палати за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна 68.

На публічному обговоренні члени Робочої групи – голова правління Інституту професійного лобіювання та адвокасі Денис Базілевич та український правознавець, адвокат, громадський активіст, засновник юридичної компанії «Pavlenko Legal Group» Олександра Павленко представлять Вашій увазі попередню редакцію законопроекту, який було підготовлено Робочою групою у тісній взаємодії із представниками громадських та бізнес об’єднань.

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватися на захід

Проект Закону України «Про лобіювання»

Порядок денний заходу

Часті питання

Інфографіка

У разі виникнення запитань, прохання зв’язуватись із Олександром Гвяздовським, представником Інституту професійного лобіювання та адвокасі за електронною адресою:

gvyasdovskiy@gmail.com

та тел.: +38 063 727-51-11

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: