Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Семінари з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах
Семінари з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах
Пт, 24 Листопада 2017, 15:28

Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України спільно з Групою управління Проекту (ГУП) ЮНІДО/ГЕФ “Впровадження стандартів систем енергоменеджменту в промисловості України” (www.ukriee.org.ua) анонсує відбір учасників Програми підготовки фахівців з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах (рівень користувача).

Експерти ЮНІДО планують проведення 2-денних семінарів з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ) та Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.

Перший семінар відбудеться 11-12 грудня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України. Тренери: Ерік Гудб’єрк, міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту та Національний експерт з систем енергетичного менеджменту.

Другий семінар відбудеться 14-15 грудня 2017 року в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті. Тренери: Ерік Гудб’єрк, міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту та Національний експерт з систем енергетичного менеджменту.

Цільова аудиторія:

  • представники керівництва підприємств;
  • енергоменеджери підприємств;
  • представники технічних служб підприємств;
  • представники державних організацій, відповідальних за енергозбереження;
  • консультанти з питань енергозбереження;
  • представники навчальних закладів, у яких проводиться навчання з питань енергоефективності та енергозбереження.

Передумовою участі у семінарі є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері. Кількість учасників семінару обмежена. Відбір здійснюється на конкурсній основі.

Для участі у заході просимо Вас до 6 грудня 2017 року надати до Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України (osm-zed@ucci.org.ua; rhombusgu@gmail.com) інформацію щодо представників вашого підприємства (ПІБ, назва підприємства/організації, посада, мобільний телефон, адреса електронної пошти) для участі в одному із вищезазначених семінарів та стисле резюме щодо досвіду роботи у зазначеній сфері.

Участь у семінарі безкоштовна. Проживання та транспортні витрати учасники покривають самостійно.

Проект програми у Дніпрі.

Проект програми у Києві.

За додатковою інформацією просимо звертатись до керівника Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки ТПП України Ольги Степанівни Марушевської, тел. 044 461 9820 або 097 309 31 40.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: