Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Семінар "Зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна"
Семінар “Зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна”
Пт, 17 Листопада 2017, 17:34

Хмельницька торгово-промислова палата запрошує взяти участь в одному з регіональних практичних семінарів на тему “Актуальні зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Технічні та юридичні аспекти обігу нерухомості”.

Семінар організовано Центром бізнес-освіти в будівництві та житлово- комунальному господарстві “Полілог-Групп” та проводиться за підтримки Громадської ради при Мінрегіоні, Асоціації експертів будівельної галузі, Української Асоціації БТІ “Укртехінвентаризація”, Асоціації технічних інвентаризаторів “Західтехінвентаризація”, Івано-Франківської обласної асоціації експертів з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, Асоціації “Дніпротехінвентаризація”, Асоціації фахівців з нерухомості (ріелтерів) України, Спілки фахівців з нерухомості України, Комітету з питань підприємництва у житловому та комунальному господарстві при ТПП України.

Другий регіональний практичний семінар у м. Хмельницький відбудеться для Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Чернівецької областей у п’ятницю, 24 листопада 2017 р. у Хмельницькій торгово-промисловій палаті за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1.

Щоб взяти участь у заході, необхідно зареєструватися.

Більш детальна інформація (програма, реєтраційна форма, спікери заходу, умови участі та інше) на сайті семінару за адресою: seminar-bti.polilog.group

Будемо раді бачити Вас серед учасників регіонального практичного семінару за участю представників Мінрегіону, Державної архітектурно- будівельної інспекції України, Державної реєстраційної служби, Асоціації експертів будівельної галузі, представників органів місцевого самоврядування та лідерів експертної групи з питань технічної інвентаризації нерухомості Громадської ради при Мінрегіоні.

Контактна особа оргкомітету: Анастасія Козелъсъка, +38 (044) 390-25-52, +38 (067) 544-11-00. E-mail: seminar.bti@gmail.com

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: