Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Друга міжнародна торгово-промислова конференція
Друга міжнародна торгово-промислова конференція
Ср, 28 Вересня 2016, 16:24

24-25 листопада 2016 року Торгово-промислова палата України запланувала проведення Другої міжнародної торгово-промислової конференції на тему: “Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів”.

Потенціальні учасники Конференції: представники українського та іноземного бізнесу, Торгово-промислових палат країн ЄС, Канади, СНД, ГУАМ, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності тощо.

У рамках конференції пропонується обговорити положення чинних угод України про вільну торгівлю, а також стан змін в економічній, митно-фіскальній, промисловій та інвестиційній сферах, питання інформаційної підтримки експорту, розвитку індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства.

Відповідно до проекту програми Конференції передбачено проведення гала-сесії на тему: “Діалог Уряду В. Гройсмана з бізнесом: що зробили та що мають зробити?” за участі Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана, інших представників Уряду, Верховної Ради, а також проведення інших панельних дискусій і круглих столів.

Реєстрація учасників конференції та представників регіональної палати здійснюється Департаментом з питань експортної діяльності та консалтингу ТПП України за тел.: (044) 586-40-15, ел. пошта: gtv-sem@ucci.org.ua, mav-sem@ucci.org.ua.

Проект порядку денного

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: