Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Road-show до Кореї з метою пошуку інвестиційних пропозицій
Road-show до Кореї з метою пошуку інвестиційних пропозицій
Пт, 17 Лютого 2017, 13:16

ТПП України здійснює підготовку 3-го економічного Українсько-Корейського бізнес-форуму, запланованого на 10-14 квітня ц.р (м. Сеул). Захід відбуватиметься у форматі “роад-шоу”, що дозволить, окрім В2В-зустрічей між українськими та корейськими бізнес-колами, включити до програми також і відвідування українськими учасниками місцевих компаній, діючих виставок та вільної економічної зони Бусан-Чінхе.

Під час зазначеного форуму представлятиметься фінальна версія майстер-плану економічного співробітництва України з Республікою Корея. Мета цього плану — створення платформи, для налагодження контактів між представниками вітчизняного МСБ і корейськими інвестиційними фондами.

Очевидно, що брак інформації про інвестиційні проекти в Україні серед корейських інвесторів стримує взаємовигідну співпрацю.

Найперспективнішими галузями співробітництва на думку експертів є сільськегосподарство, ЖКГ (підвищення теплоефективності будинків), відновлювальна енергетика, новітні технології утилізації відходів.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: dmn-ird@ucci.org.ua, телефон: (044) 278-18-15.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: