Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Результати опитування керівників підприємств «Український бізнес в умовах війни»
Результати опитування керівників підприємств «Український бізнес в умовах війни»
Пт, 16 Вересня 2022, 10:08

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (далі ІЕД) в рамках зміни дії проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується МБФ «Відродження» та благодійним фондом ATLAS Network (CША) щомісяця проводить опитування керівників підприємств «Український бізнес
в умовах війни».

У серпні 2022 року ІЕД провів четвертий етап опитування, результати якого представляємо.

Польовий етап четвертої хвилі тривав із 5 серпня до 17 серпня 2022 року. Керівники підприємств порівнювали результати роботи в липні 2022 року з червнем 2022 року, оцінювали стан того чи іншого показника на момент проведення опитування (серпень 2022 року) та давали прогнози на наступні 2 3 чи 6 місяців залежно від питання. В окремих питаннях (де це було зазначено) результати роботи порівнювалися з довоєнним часом (період до 24 лютого 2022 року).
Направляємо результати четвертого Щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес в умовах війни» для можливого використання в роботі. Просимо поширити інформацію на Ваших сайтах та сторінках в соціальних мережах.

Додаток: pdf файл 42 стор.

Версія для друку
Версія для друку