Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Результати Дванадцятого щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес під час війни» (квітень 2023).
Результати Дванадцятого щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес під час війни» (квітень 2023).
Пн, 05 Червня 2023, 08:12

Щомісячне опитування керівників підприємств проводить ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (далі ІЕД) в рамках зміни дії проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується МБФ «Відродження» та благодійним фондом ATLAS Network (CША).
Ключові результати Дванадцятого щомісячного опитування підприємств:

У квітні підприємства показали найкращі результати роботи за весь час проведення опитування та залишались оптимістами (хоча дещо меншою мірою ніж раніше) щодо найближчого майбутнього.

Важливість «небезпечно працювати» як перешкоди для ведення бізнесу зменшилась.

Оцінки поточної ситуації в країні та фінансовоекономічної ситуації на підприємстві зросли, а очікування, залишаючись високими, стали дещо стриманішими ніж місяць назад.

Динаміки виробничих показників була найкращою за весь час проведення опитування.

Невизначеність у 6 та 3місячній перспективі продовжує зменшуватися (за виключенням експорту та зайнятості), але віддалене майбутнє залишається поки неясним для бізнесу невизначеність у дворічній перспективі є високою й дещо зросла в квітні порівняно до травня 2023 року.

Разом із цим, плани підприємств на наступні два роки продовжують бути обережно позитивним, а короткострокові очікування хоч й зменшились, залишаються дуже оптимістичним.

Додаток: pdf файл 51 стор. – Додаток до листа № 02062023-0031 від 02.06.2023

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: