Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Просування експорту
Просування експорту
Пн, 11 Грудня 2023, 10:43

Відповідно до Стратегії зовнішньополітичної діяльності України, затвердженої Указом Президента України від 26.08.2021 № 448/2021, просування українського експорту і залучення іноземних інвестицій є одним з пріоритетних напрямів зовнішньополітичної діяльності України. В умовах воєнного стану підтримка економіки України та створення нових можливостей для експортерів має ключове значення для відновлення виробничих спроможностей нашої держави.

Реалізуючи ключові завдання на згаданому вище напрямі, а також задля надання забезпечення галузевої диверсифікації вітчизняного експорту, Міністерство закордонних справ України започаткувало роботу Міжнародної платформи економічної дипломатії Nazovni (далі – МП Nazovni). Детально з платформою можна ознайомитися – https://cutt.ly/swI7KAmS.

Сервіс МП Nazovni відкриває унікальну можливість українським експортерам напряму звернутися та отримати допомогу від дипломатичних установ України, які покривають більше 120 іноземних держав. Українські дипломати за кордоном, використовуючи функціональні можливості МП Nazovni, надають сприяння вітчизняним виробникам у пошуку партнерів та розповсюдженні інформації про товари та послуги. Окрема робота здійснюється з виставковими операторами із опрацювання можливостей безкоштовної участі та/або на преференційних умовах у виставково-ярмаркових заходах.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: