Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Пропозиція від ТОВ СП "Укрінтерм"
Пропозиція від ТОВ СП “Укрінтерм”
Чт, 16 Червня 2022, 10:53

Підприємство “Укрінтерм” протягом 28 років в комплексі займається проектуванням, виробництвом, монтажем, сервісним обслуговуванням опалювального обладнання. За період своєї діяльності ним було опановано та удосконалено випуск найсучаснішого опалювального котельного обладнання, впровадження якого дає можливість суттєвої економії енергоресурсів: до 30% скорочуються витрати газу, до 50% – електроенергії, до 50% знижується собівартість обслуговування обладнання. Упереджуючи проблематику житлово-комунального господарства у цей непростий період, колектив підприємства долучився до випуску індивідуальних теплових пунктів та теплових насосів.

Усвідомлюючи важливість своєї діяльності, підприємство в короткий термін змогло побудувати нові логістичні ланцюги постачання якісних комплектуючих та відновити виробничий процес. Вже зараз, маючи складський запас котельного обладнання, включаючи транспортні модульні котельні – готові до експлуатації вироби при підключенні до комунікацій, ТОВ “СП “Укрінтерм” має змогу оперативно долучитися до відновлення соціальної та житлової інфраструктури населених пунктів, що постраждали від російської військової агресії.

Контактні дані підприємства “Укрінтерм”: (+380456) 333991, 333979, 050 3393822, uit@ukrinterm.com.ua, https://ukrinterm.com.ua

Версія для друку
Версія для друку