Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Прохання про допомогу і підтримку БФ “Котофеї”
Прохання про допомогу і підтримку БФ “Котофеї”
Чт, 19 Січня 2023, 09:40

До виконавчої дирекції Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України звернувся член Ради Спілки, керівник Нікопольського регіонального відділення Спілки, співзасновник Благодійного фонду (БФ) “Котофеї” Юсіф Вагіфович Ібрагімов з проханням про допомогу і підтримку БФ “Котофеї”.

Благодійний  фонд “Котофеї” знаходиться у м.Нікополь, яке вже півроку безжально обстрілюють і вдень і вночі кляті рашисти. Багато людей виїхали з міста, залишивши напризволяще своїх котів та собак. На сьогодні в притулку перебуває 107 котів, яких волонтери Фонду годують, лікують, доглядають. Також волонтери Фонду годують безпритульних тварин, які залишилися в місті.

Сьогодні Фонду потрібні корми (сухі та мокрі), наповнювачі для лотків, клітки та переноски, дрова (брикети) для опалення, одяг (секонд хенд), ліхтарі, повербанки, генератор, ліки, талони на паливо для автівки. Також потрібні кошти на оплату комунальних послуг, заробітну плату працівників, які сьогодні працюють на волонтерських засадах. Благодійний фонд “Котофеї” зареєстрований згідно вимог чинного законодавства, має всі необхідні реквізити, можливе перерахування коштів на приватну картку. По наданій всій допомозі буде надано звіт і подяка. На жаль, місцева влада ніяк не допомагає Фонду і він існує тільки завдяки небайдужим громадянам.

Саме тому співзасновники Фонду звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу “братам нашим меншим”, які не винні в тому, що йде війна, а вони страждають.

Контактна особа:

Голова Фонду – Біла (Ібрагімова) Неля Валентинівна,

тел. 066-532-51-92,

Співзасновник Фонду – Ібрагімов Юсіф Вагіфович,

тел. 098-535-38-17, 066-821-74-85,

e-mail: ibragimow@i.ua

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: